Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Auto Centrum Lis

ul. Łódzka 71

62-800 Kalisz

Kontakt telefoniczny
Recepcja (62) 766 78 00
Kontakt mailowy
recepcja@autocentrumlis.pl

Godziny otwarcia


Salon
pn. - pt.: 8:00-18:00
sb.: 8:00-14:00
niedz.: zamknięte


Serwis
pn. - pt.: 8:00-18:00
sb.: 8:00-13:00
niedz.: zamknięte

 

 

Salon

Recepcja salonu

tel. (62) 766 78 00

e-mail recepcja@autocentrumlis.pl 

 

Koordynator salonu

Sara Fluder

tel. 727 008 594

e-mail: sara.fluder@autocentrumlis.pl

 

 

Dariusz Bartczak - Doradca ds. sprzedaży

tel. / fax 782 110 143

e-mail dariusz.bartczak@autocentrumlis.pl

 

Krzysztof Bugajny -  Doradca ds. sprzedaży

tel. / fax 782 110 142

e-mail krzysztof.bugajny@autocentrumlis.pl

 

 

Grzegorz Bogacz - Kierownik salonu

tel. 782 110 144

e-mail grzegorz.bogacz@autocentrumlis.pl 

 

 

 

Serwis

Bartłomiej Zawadzki - Kierownik serwisu

tel. / fax 727 008 591

e-mail bartlomiej.zawadzki@autocentrumlis.pl  

 

 

Krzysztof Szczepaniak - Doradca ds. części i akcesoriów

tel. / fax.

e-mail krzysztof.szczepaniak@autocentrumlis.pl 

 

 

Ubezpieczenia

 

Paulina Stelmach - Specjalista ds. ubezpieczeń

tel. / fax 885 555 596

e-mail paulina.stelmach@autocentrumlis.pl